Je sportovní genetika lepší a odolnější?

Někomu z vás se může zdát následující nadpis trošku zavádějící – nicméně je pouze a jenom na vás, jakým způsobem si dokážete danou věc vyložit a podle čeho berete svoje geny. Každý z nás má nějakým způsobem určené geny a genetiku celkově. Je to hodně ovlivňováno našim životem, zda sportujeme, nebo se snažíme dělat něco pro svoje zdraví . třeba jenom zdravě jíme a aktivně se snažíme sportovat. Tyto všechny věci jsou pochopitelně na naši straně a člověk by si měl také uvědomit, že se jedná o ty nejlepší věci, které si každý člověk může přát. Je tedy rozhodně dáno a pravdivé, že sportovci mají svoji genetiku rozhodně na lepší úrovni a jsou tím pádem celkově zdravější vůči okolním jevům, ale mají také silnější obranyschopnost a to je skvělé zjištění pro ty z vás, kteří se denně snaží sportovat, zdravě jedí a chtějí to v životě někam dotáhnout. Pokud tedy chcete mít za partnera a budoucího otce někoho, kdo má všechny svoje geny již na první pohled v pořádku a jsou zcela zdravě (tedy v drtivé většině případů), nejlepší je si začít vztah s nějakým sportovcem, který dbá jak o svůj zevnějšek, tak i o svůj vnitřek, což je zdravá strava a další věci, které k tomu zcela neodlučitelně patří. Jedná se o zajímavou věc, která je již roky ověřená a podložená.

Proč je právě genetika sportovců lepší?

Sportovci mají svoje geny jak se říká nejlepší a to hned z několika následujících důvodů, které si zde představíme a popíšeme. Jedná se tedy o tyto základní důvody:

  • ve zdravém těle je pochopitelně i zdraví duch
  • sportovci denně tráví hodiny sportem a jsou na čerstvém vzduchu
  • díky sportu mají čas přemýšlet nad běžným životem a celkově si svoje tělo určitým způsobem očistit

Geny a genové informace jsou zakódované podle hodně specifického a složitého klíče, který slouží k tomu, že jsou schopni lidé rozpoznat jak se k sobě daní lidé, tedy muž a žena, hodí a podle toho si také mohou diagnostikovat genetické informace, což je moderní metoda, díky které se lidé poznávají a věcí dopředu, jak spolu budou vycházet a jak se jim v jejich vztahu podaří. Pokud tedy chcete mít svoje geny daleko lepší, než je má většina světové populace, je tedy nejlepší se plně věnovat sportu a celkově se snažit se svým životem něco dělat, snažit se žít jednak zdravě, ale také si uvědomit, že stará pranostika a přísloví – ve zdravém těle, zdravý duch rozhodně funguje a je pravdivá. Podle tohoto zcela zajímavého a pravdivého tvrzení, které je na světě již stovky a možná i tisíce let by se lidé měli rozhodně řídit a snažit se mu alespoň z nějaké části přiblížit. Jedná se také o to, že sportovními aktivity si lidé dokonale jak se říká vyčistí svoji hlavu, kterou mají bohužel za dobu v zaměstnání atd plnou stresu a úplně jiných věcí, než by od nich člověk očekával. Jde také o to, jak se člověk celkově cítí vyrovnaně – to jsou všechno základní věci a fakta, která ovlivňují genetiku a vaše genové informace, které jsou ve vašem těle celé roky zakódované a postupem času se snaží nějakým způsobem vyvíjet a vyplouvat na povrch. Zálež pochopitelně pouze a jenom na vás, jakým způsobem si svůj život zorganizujete a jakým si jej povedete. Pokud chcete žít zdravě a se svým tělem a duchem něco dělat, rozhodně je nejlepší začít rovnou, což vám potvrdí většina lidí, kteří mají stejné, nebo podobné zkušenosti.